Meny:
    slovakia
 

Námorná doprava & Vracia

Doprava a vrátenie

1. Doprava

Pre všetky medzinárodné dodávky používame službu International Express Service. Objednávky sa zvyčajne odosielajú do 48 hodín od dátumu objednávky. Po odoslaní tovaru vám okamžite poskytneme číslo sledovania na sledovanie online. Prepravka zvyčajne trvá približne 5-9 dní pre doručenie od dverí k dverám.
2. zrušenie rezervácie

Ak si želáte zrušiť objednávku, okamžite nás napíšte. Odoslané objednávky nie je možné zrušiť. Dúfam, že to pochopíte. Ďakujem.
3.výnos

V príležitostných prípadoch výrobných chýb, by sme nahradiť / opraviť výrobky bez nákladov na zákazníka.Ak chcete vrátiť položku, musíte nám poslať e-mailom a informovať nás o dôvode. Potom Vám poskytneme ďalšie pokyny. Tovar musí byť vrátený a musí obsahovať všetky originálne obaly a štítky. Po obdržaní vráteného tovaru Vám vrátime celú platbu.
4. výmeny

Ak chcete vymeniť produkt, musíte nám napísať e-mail a informovať nás o dôvode. Potom Vám poskytneme ďalšie pokyny. Tovar môže byť vymenený za okolností av pôvodnom stave so všetkými originálnymi obalmi a etiketami. Pri vrátení položky na výmenu sa uistite, že je jasne uvedené vaše meno, adresa, telefónne číslo a pokyny.
Dôrazne odporúčame, aby ste používali sledovateľnú prepravu. Ak váš tovar stratí na ceste, môžete sledovať lodnú spoločnosť. Pre zahraničné objednávky môže tento proces niekedy trvať až 30 dní.
5. poistenie

Nemusíte platiť peniaze navyše za poistenie. Lodná spoločnosť bude zodpovedná za všetky položky, ktoré vykonávajú. Viac ako 99% položiek bude dodaných bezpečne. V prípade straty alebo poškodenia položky budeme zodpovední za polovicu straty.
Späť